Close

Co je koučink a pomůže právě vám?

Koučink, který při konzultacích nejčastěji využívám, je metoda osobního rozvoje, která se nezaměřuje na rozebírání problémů a minulosti, ale na současnou situaci a její řešení.  V průběhu koučování si za pomoci koučovacích otázek ujasníte, co skutečně chcete změnit a jak můžete svého cíle dosáhnout. Na konci konzultace budete odcházet             s jasnými kroky pro dosažení vašeho cíle.

Pokud je to vhodné, využívám i svých profesních a osobních  znalostí a zkušeností a koučink doplňuji poradenstvím a mentoringem. U každého klienta volíme, po dohodě, takové metody, které budou pro něj nejpřínosnější.


Koučink je pro vás ideální metodou, pokud jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit a jste ochotni a připraveni pro to něco udělat. Pak s pomocí koučování dosáhnete potřebné změny určitě rychleji a snadněji.

Pokud jen nejste spokojeni, ale vlastně nic měnit nechcete, protože za vaše problémy může přece vaše okolí, pak je lepší si jen postěžovat kamarádům. Koučink by pro vás byl jen ztrátou času a peněz. 


       Chcete-li ale být tím, kdo si jen nestěžuje, ale sám ovlivňuje a vytváří svůj vlastní život, ráda vám pomůžu.

Možnosti konzultací a ceník

JEDNORÁZOVÉ KONZULTACE

Chcete rychle nalézt nový pohled na vaši situaci a možné řešení? Konzultaci doporučuji nejlépe dvouhodinovou, abychom měli dostatek času na probrání vaší situace a vytvoření návrhu pro její řešení.

Cena: 1.500,-Kč/hod.

KOUČINKOVÉ PROGRAMY

Většina témat, pro nalezení a realizaci řešení, potřebuje více konzultací, a proto nabízím oblíbené zvýhodněné koučinkové programy. Zvolte tuto nejoblíbenější formu spolupráce a vytvoříme nejenom návrh pro řešení vaší situace, ale skutečný posun zajistíme  plánováním  jednotlivých kroků změny a podporou při jejich realizaci.  
Jedná se o 6 hodin koučinku, rozdělených do 4 konzultací v délce 1,5 hodiny, v celkové ceně 7.500,- Kč.
Budete-li chtít po šesti hodinách v koučinku pokračovat, je každá další hodina v této zvýhodněné ceně. Vyberte si některý z programů osobního nebo profesního koučinku.

Cena 1.250,- Kč/hod.


INDIVIDUÁLNÍ DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Tato forma je nejlepší v případě, že jste si nevybrali z nabízených programů a chcete dlouhodoběji pracovat na jakémkoliv vámi zvoleném tématu a zásadněji změnit svůj život. Cena závisí na počtu konzultací, zvolíte-li blok deseti a více konzultací, bude po celou dobu platit zvýhodněná cena.

Cena 1.200,- Kč/hod.


Zvýhodněné ceny balíčků platí při jednorázové platbě při první konzultaci.Chcete-li bližší informace, napište mi nebo zavolejte>>>