Close

REALIZOVANÉ SEMINÁŘE


  • Jak využít marketing pro úspěšnější podnikání

  • Jak snadno sestavit marketingový plán

  • Psychologie komunikace se zákazníkem

  • Nejúčinnější MK aktivity menších firem

Semináře, workshopy nebo přednášky vytvářím nejčastěji na zakázku, podle konkrétních potřeb a požadavků zadavatele. Máte-li zájem o nějaký workshop nebo přednášku, kontaktujte mě, ráda se         s Vámi domluvím na podrobnostech zadání a z nich vycházející ceně.

REFERENCE:

„ Naše společnost pořádá pod názvem Coleman univerzita vzdělávací programy, jejichž součástí je  i kurz Řemeslo, co má zlaté dno zaměřený na podnikatelské dovednosti. V oblasti marketingu spolupracujeme s paní Radvanou Rudolfovou, kterou známe jako špičkového odborníka na marketing z jejího dlouholetého působení ve firmě Bramac. Na spolupráci si ceníme nejen velmi poutavých praktických přednášek podpořených zajímavými prezentacemi, ale také osobního lidského přístupu k našim zákazníkům, který je motivuje k otevřenosti a vzájemné interakci. Vážíme si také její flexibility a tvořivosti při vytváření programu kurzu i ochoty k dalšímu zlepšování dlouhodobějších kurzů.

 Paní Radvanu Rudolfovou můžeme díky naší výborné zkušenosti jako lektorku a marketingového odborníka jednoznačně doporučit.“

Ing. Petr Hurta, předseda představenstva Coleman  S.I., a.s.

„V letošním roce jsme v rámci projektu Střecha speciál pořádali 14 konferencí pro naše zákazníky. Cílem bylo předat nové informace a zkušenosti, které jim pomohou v rozvoji jejich firem nebo živností.
Přednášky R. Rudolfové o využití marketingu pro úspěšnější podnikání byly dle zpětné vazby pro mnohé     z účastníků velmi podnětné a inspirovaly je k zamyšlení a některé i k realizaci změn v jejich podnikání. 

Prezentace byla perfektní, jasná, srozumitelná a přímo postavená na potřeby našich zákazníků. Obzvlášť oceňujeme, že se posluchače podařilo zaujmout a přesvědčivou formou předat podnětné informace tak, že posluchače inspirovaly a motivovaly.

Děkujeme za spolupráci, kterou můžeme doporučit a rádi v ní budeme pokračovat.“

Nikola Kelecsenyiová,
marketing, DACHDECKER spol. s r.o.

Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte mě kontaktovat

ZDE