Close

„Nikdy Ti není dáno přání, aniž by Ti současně nebyla dána síla jej splnit.“ Richard Bach.

RADVANA RUDOLFOVÁ

To, že se člověk v životě dostává do situací, ve kterých není spokojený a se kterými si sám neví rady, není žádná výjimka ani ostuda. Je ale škoda to vzdát a smířit se     s „nepříznivým osudem“.

I já jsem ve svém životě kromě úspěchů zažila dost nepříznivých situací, o kterých jsem si myslela, že se zrovna mně stát nemůžou. Ale staly se, a já jsem nechápala, co dělám špatně.

Rozhodla jsem se ale, že chci žít lepší život a že to nevzdám, dokud nepochopím, jak na to.

Právě ty nepříjemné situace byly pro mě impulzem, abych si uvědomila, že nemůžu očekávat, že to, co mi nevyhovuje, se změní samo nebo že to dokonce změní někdo jiný za mě, ale že se změnou musím začít u sebe.

A když jsem váhala, co je pro mě správně, pomáhala mi myšlenka A. Lincolna, že „člověk má žít podle světla, které má v sobě“.

Každý z nás to světlo, které mu ukazuje, kam by měl jít a co by měl dělat, v sobě má. Jen ho často nevnímá. A čím víc se od něj vzdaluje, tím větší nespokojenost se svým vlastním životem cítí.

Záleží jen na nás, zda najdeme odvahu své vnitřní světlo hledat a následovat nebo budeme dál zůstávat v situacích, ve kterých nejsme spokojeni. Jestli ve svém životě chceme hrát roli tvůrce nebo oběti.

Já jsem se své světlo rozhodla následovat a práce kouče a poradce je pro mě přirozeným vyústěním mého hledání. Dělá mi velkou radost pomáhat dalším lidem, aby v sobě sami objevili odpovědi na svoje otázky a nalézali pro sebe ta správná řešení a svoji vlastní cestu. Ráda se potkávám s těmi, kteří pochopili, že možnost změny jejich života leží v jejich rukách, a rozhodli se s tím něco udělat.

Moc mě těší, když mohu své klienty při změnách doprovázet a podporovat a když pak vidím, jak se jejich život mění k lepšímu. Jak začínají objevovat svoji jedinečnost a rozvíjet svůj potenciál. Vyzkoušejte to i vy, protože nikdy není pozdě na to, zlepšit svůj život.

„Potenciál každého z nás je větší, než si dovolíme představit.
Vůle a odvaha ho objevovat nám otvírá netušené možnosti.“

MOJE HODNOTY, KTERÉ JSOU DŮLEŽITÉ I PRO MOJI PRÁCI

RESPEKT A DŮVĚRA

Velmi si vážím každého, kdo se rozhodne měnit svůj život, protože sama vím, že to není vůbec jednoduché. Respektuji, že každý je tím nejlepším odborníkem na svůj vlastní život a důvěřuji vašim schopnostem najít řešení svých problémů, pokud to skutečně chcete. Já vám mohu pomoci najít vaše řešení rychleji a s menší námahou. Důvěra a absolutní diskrétnost je základem naší spolupráce. Uvědomuji si, že některá řešená témata jsou pro vás velmi citlivá. Vážím si velmi vaší důvěry, pokud se rozhodnete spolupracovat a zlepšovat svůj život právě se mnou.

EMPATIE A MOTIVACE

Převážnou většinou situací, které řeším se svými klienty, jsem si prošla sama. Dokážu pochopit, jak těžké může být vystoupit ze své komfortní zóny. Vím, jak se cítíte a že je dobré mít v období změny vedle sebe někoho, kdo vás podporuje a motivuje v tom, co jste se rozhodli dělat. Kdo společně s vámi hledá možné způsoby řešení a neutvrzuje vás v tom, proč to nejde nebo proč je to těžké. Vím, že správná motivace v pravý okamžik vám může pomoci překonat těžké období a udržet vás na cestě k pozitivní změně. A právě tuto potřebnou motivaci vám nabízím.

HUMOR A RADOST

Humor nám pomáhá řešit i složitější situace s potřebným nadhledem. Proto jsem ráda, když i ten je součástí našich konzultací. Práce na změně by vás měla bavit, ne přinášet další tlak a stres.
Když se naučíte radovat z menších postupných pokroků, pomůže vám to překlenout náročnější situace a dosáhnout i velkých cílů.
Pro mě je radostí, když spolu s klientem nalézáme řešení jeho složité situace, a velmi mě těší, když pak vidím, jak se život mých klientů postupně mění            k lepšímu. Jak objevují, rozvíjejí a využívají svůj potenciál.

Koučovací jazyky: Konzultace probíhají v češtině, v případě zájmu i v němčině.

VZDĚLÁNÍ

Obor ekonomika a řízení na stavební fakultě ČVUT

Absolvování řady managerských kurzů:
Prezentační dovednosti, Komunikace- cesta k úspěchu, PR,
Principy marketingu, Project management, Timemanagement,
Work Life Balance,…

Akreditovaný profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF
Certifikovaný kouč pro práci s emočními programy

Řada dalších kurzů pro rozvoj osobnosti a kurzů s arteterapeutickým zaměřením.

Ve svém vzdělávání a rozvoji stále pokračuji, abych svým klientům mohla nabízet co nejlepší služby.

PRAXE

20+let

MARKETING, KOMUNIKACE

12 let

TOP MANAGEMENT

6 let

KOUČINK A PORADENSTVÍ

2200+

ODKOUČOVANÝCH HODIN