Close

PROFESNÍ KOUČINK

Naše doba je extrémně zaměřená na výsledky. Naučte se nastavit si podmínky své práce tak, aby vám radost nepřinášely jen výsledky, ale i samotná práce, která k nim vede. Pak budete v práci i životě daleko spokojenější.

„Pro koho je práce radostí, pro toho je život štěstím.“ M.Gorkij

V oblasti pracovního rozvoje s klienty nejčastěji řešíme tato témata:


  • work-life balance a workoholismus
  • prevence nebo zvládání syndromu vyhoření
  • ztráta motivace v práci 
  • zvažování změny a nového začátku
  • objevení a využití talentových vloh
  • kariérní růst a rozvoj a využívání vlastního potenciálu
  • rozvoj prezentačních dovedností
  • zvýšení efektivity a time management
  • volba zaměstnání nebo podnikání

NEJČASTĚJI VYUŽÍVANÉ KOUČINKOVÉ PROGRAMY

WORK-LIFE-BALANCE

Najít rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem je jeden z nejčastějších problémů naší doby. Často se stává, že věnujeme většinu svého času a energie jen jedné z těchto oblastí a druhá neméně důležitá oblast tím trpí. Když pak v oblasti, kterou jsme upřednostňovali, nastanou problémy, může se vám zhroutit celý život. Proto není dobré v životě vše vsadit jen na jednu kartu. Naučte se správně rozdělovat svoji energii mezi osobní a pracovní život, je to základní předpoklad pro vaši psychickou pohodu a spokojený život.

Chci se objednat>>>

PREVENCE A ZVLÁDÁNÍ SYNROMU VYHOŘENÍ

Když věnujete většinu své energie práci a dosahování stále lepších výsledků, nemáte dostatek času na odpočinek ani jiné aktivity, při kterých byste dobíjeli energii, kterou v práci vydáváte. Jenže ani vaše zásoby energie nejsou bezedné. A pokud ji nedoplňujete, je velmi pravděpodobné, že se dostanete do situace, kdy už nemáte kde brát a vaše tělo řekne dost. Syndrom vyhoření je velmi nepříjemný stav, a proto je dobré se mu naučit předcházet, a pokud už nastal, vědět, jak obnovit  co nejdříve vaši energii a chuť do práce i do života.

Chci se objednat>>>

ZAMĚSTNÁNÍ NEBO PODNIKANÍ

Jste již delší dobu zaměstnaní, možná i hodně úspěšní, a práce vás přestává naplňovat? Nevíte, zda pokračovat v práci nebo odejít? Chtěli byste zkusit něco nového a uvažujete o podnikání?
Ujasníte si, jaké jsou výhody a nevýhody zaměstnání a podnikání a zjistíte, jaká forma práce vyhovuje lépe právě vaší mentalitě. Uvědomíte si, co můžete udělat vy sami pro to, aby vás práce       v zaměstnání opět bavila, nebo jak si nastavit a rozjet nové podnikání. 

Chci se objednat>>>

VAŠE TALENTOVÉ VLOHY A JEJICH VYUŽITÍ

Rádi byste měli práci, která vás baví a do které se budete těšit? Chcete svoji současnou práci změnit, ale nevíte, co by bylo pro vás to pravé?
I vy máte od narození určité talentové vlohy. To znamená, že jsou činnosti, které vám jdou snadněji než ostatním, umíte je lépe a více vás baví. Pomůžu vám objevit tyto talenty. Zohledněním nalezených talentů a vašeho typu osobnosti najdete práci, ve které se budete cítit jako ryba ve vodě.

Chci se objednat>>>

Nevybrali jste si žádný z nabízených programů, můžete zvolit jednotlivé konzultace nebo individuální spolupráci na vámi zvolené téma. 

Možnosti konzultací a ceník>>>


Pokud se nemůžete rozhodnout, který program si vybrat,
napište mi, ráda vám poradím>>>